Jdi na obsah Jdi na menu
 


Designy blogu

2. 11. 2008

Sem budu psát designy blogu. Pokud se Vám nějaký design nebude líbit,napište mi sem a pokud budete chtít nějaký design na přání tak mi taky pište sem. Taky mi sem prosím napište jak se Vám líbí design co je na blogu právě teď!!! Děkuju Vám moooc!!!

 

Můj úplně první design je růžový s Ashley Tisdale tak doufám,že se Vám bude líbit.

 

Můj další design je červený a logo je jenom kytička. Nejprve jsem jako logo chtěla zvolit nějakou celebritu ale pak jsem si řekla,že kytička bude stačit a že je taky hezká. Doufám,že se Vám taky líbí.

 

Tak jsem zase změnila design.Tentokrát je celí fialový a jako logo jsem zvolila Čarodějky.Mě se moc líbí,tak doufám,že Vám taky.

 

Tak jsem znovu změnila design.Tentokrát je žlutý a jako logo jsem zvolila Diddla s medvídkem Pimbolim a ovečkou Volivell.Tento vzhled se mi zdá hodně optimistický a to je na podzim potřeba,protože počasí zrovna moc optimistické není.Doufám,že se Vám tento vzhled líbí tak jako mě.

 

No tak jsem asi dvě hodiny měla vzhled s Diddlem,Pimbolim a Volivell,ale pak přišel můj strejda a udělal mi mnohem hezčí logo s Diddlinkou.Pozadí je stále žluté a Diddlinka je taky moc hezká takže si myslím,že celí vzhled je pořád optimistický a moc krásný.

 

No tak mě design s Diddlinou už trochu omrzel a tak jsem se rozhodla,že ho změním.Tentokrát jsem zvolila design hnědý  se zeleným písmem v menu a jako logo mám mojí oblíbenou herečku Ashley Tisdale.Tento design mi připadá docela dost podzimní takže myslí,že se hodí.Mě se líbí tak doufám,že i Vám se bude líbit.

 

Tak jsem se rozhodla zase změnit design. Tentokrát je celý červený. Úvod jsem také sladila do červena a přidala jsem třpytivé nápisy. Jako logo jsem zvolina Muzikál ze střední 3 protože už za týden startuje tady v Čechách jeho premiéra! Už 4.prosince! Moc se těším a určitě na něj půjdu do kina.No a jako portrét jsem zvolila adventní věnec jelikož už v neděli začíná advent a měla by se zapálit první svíčka na adventním věnci. Já sice žádnou svíčku na svém blogu zapalovat nemůžu,ale budu tu alespoň simbolicky po celý advent mít adventní věnec. Mě se tento desing opravdu líbí a navíc si myslím,že se hodí. A co Vám? Jestli se Vám líbí nebo ne,to mi můžete napsat do komentářů.

 

Tak a je tu nový design. Je úplně změněný. Celý desing je zelený,portrét je opět adventní věnec ale jinak barevný,aby se hodil k designu. Na úvodní stranu jsem dala zase nový třpytivý nápis. No a logo jsem zvolila s Holly Marií Combs a s vánočními dekoracemi. V anketě jsem se Vás ptala jaký mám zvolit design a dva hlasy byly pro film Mamma Mia! a jeden pro Holly. Prosím nezlobte se,ale nakonec jsem raději zvolila jako logo Holly protože sem chtěla mít logo i trochu vánoční a to by se k filmu Mamma Mia! moc nehodilo. Mamma Mai! zvolím zase někdy jindy. Prosím napište komentář jak se Vám design líbí. Zatím pa a pište komentáře! :)

 

Tak,už se velmi rychle blíží Vánoce,už je 15.prosince,no a já zase změnila design. Tentokrát je opět vánoční. Úvodní strana je sladěná do modra a doplněná třpytivými nápisi. Jako portrét je opět adventní věnec(včera se už zapolovala 3.svíčka) tentokrát modrý. Design je celý také modrý. No a logo je moje tvorba. Není moc extra,ale mě se celkem líbí. Na logu je Alyssa Milano a modrý nápis Veselé Vánoce. No doufám,že se Vám design líbí,mě osobně se líbí. Napište komentář,ať vím jak se líbí Vám. Mějte se a krásné a veselé Vánoce!

 

No už jsou Vánoce opravdu za dveřmi,dnes už je čtvrtá adventní neděle,prostě už je 21.prosince a já se rozhodla ještě těsně před Vánocemi změnit design. Tentokrát je zase modrý,protože modrá se k zimě hodí.Jako portrét je zase adventní věnec,ale tentokrát takový ozdobný bez svíček. No a logo je opět moje tvorba. Snažila jsem se,tak doufám,že se Vám bude líbit mě se celkem líbí. Na logu je Vanessa Hudgens a modrý nápis krásné a veselé Vánoce. Celé logo je prostě takové zimní a vánoční.

No tak to je asi všechno co o designu můžu říci a Vás prosím,napište mi jak se Vám design líbí,abych měla přehled. Moc Vám děkuju a přeju nádherné Vánoce!!!

 

No tak dneska už je 30.prosince to znamená,že už za dva dny bude nový rok. No a já jsem se rozhodla udělat si nový design. Tentokrát je celý hnědý i úvodní strana je sladěná do hněda. No a logo je opět moje tvorba. No nevím jestli se mi podařilo,ale mě se celkem líbí. Na logu je můj oblíbený herec Zac Efron a ohňostroj. No a portrét je tentokrát fotka Vanessi Hudgens a Zaca Efrona. Mě se celkově design líbí tak doufám,že Vám taky. Napište mi prosím jak se líbí Vám. Mějte se krásně a okomentujte můj nový design!

 

Tentokrát jsem design změnila docela po krátké době,ale ten předchozí byl udělaný k novému roku a to už se moc nehodilo. Dneska je 4.ledna 2009 to znamená,že tento design je úplně první v tomto roce! Zvolila jsem modrý design a seriál H2O a to i proto,že jsem v soutěži SONSeriál a zastupuji H2O. Jako portrét mám holky z H2O přeměněné v mořské panny a logo,které je tentokrát jenom na úvodní straně jsou holky z H2O v normální lidské podobě. Logo jsem zase dělala sama no a myslím,že se mi docela povedlo. Celí design je úplně modrý a úvodní strana je ještě doplněná třpytivými nápisy. Mě se tenhle design líbí,tak doufám,že Vám taky. Napište mi prosím komentík jak se líbí Vám!!!

 

Tak  a je tu po delší době nový design. Dneska je 16.ledna 2009!!! Tentokrát je celý růžový. Úvodní strana je růžová opět se třpytívými růžovými nápisy. Portrét je Alysska Milano. Na logu je také Alyss a s ní i medvídek Me to you. Logo je taky sladěno do růžova. Mě se zdá,že se tentokrát design opravdu povedl a,že je moooc hezký. Doufám,že si to myslíte taky. Mějte se krásně a napište mi jak se vám design líbí!!! Pa

 

Tak a je tu zase nový design!!! Dneska je 26.ledna to znamená,že minulý design tu byl 10 dní no a tento design tu bude podle toho jak se mi bude chtít,ale asi přibližně stejně jako předchozí. Tentokrát je design celý tmavý takový šedý. Logo jsem dělala já a jsou na něm krásní pejskové a růžový nápis Pejskové. Portrét je roztomilá fotečka pejsků. Úvodní strana je šedá a jsou na ní malé růžové třpytivé nápisy. Mě se tento design docela dost líbí,tak doufám,že vám taky!!! Pa a napište mi jak na vás působí!!!

 

Tak dneska je 6.února 2009 a s ním je tu i nový design. Tento design je na téma Valentýn,protože Valentýn bude už za 8 dní. Tento design tu bude asi tak 10 dní,takže i chvilku po Valentýnu. Design je růžový a celá úvodní strana je taky růžová. Logo jsem dělala já a nevím jestli se mi povedlo myslím,že moc ne. Na logu je zamilovaná Diddlina s Diddlem a pusinky a srdíčka. Portrét je medvídek Pimboli se srdíčkem.  Na logu jsou nápisy I LOVE YOU a Šťastný Valentýn!!! No sice si myslím,že se mi design až tak moc nepovedl,protože designy moc dělat neumím,ale mě osobně se docela líbí. Prosím ohodnoťe ho vy,tím že mi napíšete jak se vám líbí. Děkuju mějte se krásně a šťastný Valentýn!!!

 

Dneska je 15.února 2009 a to znamená,že je už po Valentýnu takže jsem se rozhodla změnit design. Tentokrát je design černý nebo takový šedivý. Na úvodní straně je nápis fialový a růžové srdíčko. Portrét je fotka Demi Lovato. No a logo je fialové a všude je na něm spousta fotek Demi Lovato a taky černý nápis Demi Lovato. No tak mě se tentokrát design moc líbí a myslím si,že se mi docela dost povedl. NAPIŠTE MI JAK SE LÍBÍ VÁM!!! Děkuju zatím pa pa

 

Ahojky!!! Dneska je 21.2.2009 a já mám zase nový design. Tentokrát se mi moc líbí no a já myslím,že je to hlavně proto,že jsem se hodně snažila. Design je takový černý a šedý. Na úvodní straně jsem to nechala skoro bez změn. Portrét je fotečka Čarodějek. No a logo je také s Čarodějkama. Je světle růžové a je na něm spousta foteček Čarodějek (jsou tam Piper,Prue a Phoebe tentokrát je to bez Paige). No a je tam i kniha stínů. Tentokrát se mi opravdu moc líbí,tak doufám,že i vám. Zatím papa a prosím napište mi komentík co na něj říkáte!!!

 

Ahoj! Dneska je 8.března  a s ním je tu i nový design!!! Ten minulí s Čarodějkami tu byl dost dlouho,takže si myslím,že to už chtělo změnu :o) Nový design je světle a tmavě modrý. Na úvodní straně je tmavě modrý úvodní nápis a taky bílo modré hodiny. Také jsem zavedla,že na úvodní stranu píšu různé novinky :o) Portrét je Ashley Tisdale s pejskem. No a logo to je opět moje tvorba. Tentokrát se mi opravdu moc líbí ;-) Na logu jsou 2 fotky Ashley a 2 obrázky Ashley,které jsou z www.stardoll.com. Taky je na logu nápis Ashley Tisdale a nějaké brushes. Mě se dess opravdu líbí no takže doufám,že i vám se líbí. Napište mi komentík. Zatím papa :o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

desing

(tynka, 23. 8. 2009 15:18)

ahoj líábí se mi tvuj desing a chcela bych tě poprositjstli by si mi neudelala desing s čarodějkama (peige,paipr,phebe)díki pošli mi ho na email:pomnenka1236@seznam.cz díki moc

www.alyssa-phoebe.estranky.cz

(Alyss sbénko, 6. 12. 2008 12:07)

Ten tvůj nový desing s Holly je nádherný. Ten si dělala sama? Moc ti děkuju za hlásek v SONH.

super desing

(Alyss sbénko, 28. 11. 2008 16:37)

Jé to je krásný design. Tvůj návod jsem pochopila, popsala jsi mi to fakt moc dobře. Děkuji ti moc za radu. Sice jsem si ještě nestihla dát na blog třpytivý nápis, ale dneska se do toho nejspíš určitě pustím. Ještě jednou ti moc děkuju a kdyby ses někdy na něco potřebovala zeptat ty, tak ti taky ráda poradím. Měj se hezky, zatím pa.

desing

(Prue tvé sb, 28. 11. 2008 14:50)

tenhle červený desing je super

Desing

(Prue-Terka, 2. 11. 2008 10:52)

Tenhle desing je moc krásný