Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protivný sprostý holky

3. 12. 2008

Protivný sprostý holky

Šestnáctiletá Cady Heron má před sebou velký den. Jde poprvé do školy. Dosud se totiž učila jen s rodiči, se kterými žila uprostřed africké divočiny, kde oba pracovali jako zoologové. A hned první den se přesvědčí, že přežít americkou střední školu bude možná stejně obtížné jako přežít v africké divočině.

Pro svou naivitu se brzy stane terčem posměchu, spolužáci ji odmítají přijmout a učitelé jsou protivní a nepřátelští. Naštěstí se najdou výjimky. Mezi učiteli je sympatická matikářka Norburyová a mezi spolužáky dva třídní outsideři, Janis a Damian. Ti ji seznámí s tím jak to na škole chodí a také s různými partami a hierarchií, na jejímž vrcholu stojí nafoukaná kráska Regina se svými kamarádkami Karen a Gretchen.

Díky této Cady velmi rychle stoupá po žebříčku obliby vzhůru. Navíc se zamiluje do spolužáka Aarona, který dřív chodil s Reginou. Ta je však lstivá a Aarona ji zase zpět přebere. Cady společně s Janis a Damianem se rozhodne zničit Reginu jejími vlastními zbraněmi. Snaží se trojici kamarádek rozeštvat, a Regině podstrčí švédské tyčinky na hubnutí, které však mají právě opačný účinek. Pomsta se sice začíná dařit, ale poté, co tloustnoucí Regina zjistí pravdu, v záchvatu zuřivosti vyrazí za pomstou.

Americká komedie vznikla v roce 2004, kdy ji natočil režisér Mark Waters podle scénáře Tiny Fey, která si také zahrála učitelku Norburyovou. V hlavní roli Cady Heronové se představí Lindsay Lohan. V dalších rolích se objeví Rachel McAdams jako Regina George, Lacey Chabert jako Gretchen Wieners, Amanda Seyfried jako Karen Smith, Lizzy Caplan jako Janis Ian, Daniel Franzese jako Damian, Tim Meadows jako pan Duvall a další.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Videa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moc pěkný film

(janiska35, 6. 12. 2008 12:33)

Tenhle film je skvělej...

SONH

(Alysska sbénko, 6. 12. 2008 11:31)

Ahojky sbénko hlásni za mě prosím. Jsem v SONH na www.zuziinecka.blog.cz
jsem tam pod Phoebe a zastupuji Drewa Fullera. Předem ti moc a moc děkuji za hlásek. Měj se hezky, zatím pa.

www.alyssa-phoebe.estranky.cz

(Alyss tvé sbénko, 5. 12. 2008 19:43)

Ahoj Evi mám se dobře. Máš to tu krásný. Tak se měj hezky a taky si užij Mikuláše. Zatím papa.

Pozdrav

(Prue tvé sb, 5. 12. 2008 15:04)

Mám se dobře a ty? Na Mikuláše se taky těšim

super filmík

(Alyss sbénko, 4. 12. 2008 10:36)

Ahojky sbéčko to je dobrý film.

Protivný sprostý holky

(Prue tvé sb, 4. 12. 2008 6:41)

To je dobrý film